fbpx

Twój Kościół zostanie zauważony.

Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu.

Ewangelia Marka 16:15

Twój Kościół zostanie zauważony.

Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu.

Ewangelia Marka 16:15

Jedyny i pierwszy program w Polsce, w którym chcemy wspólnie przedstawić ewangelicznych chrześcijan polskiemu społeczeństwu.

Rozpoczynamy kampanię informacyjną na temat ewangelicznego chrześcijaństwa. Jej celem jest pokazanie konkretnego zboru wśród lokalnej społeczności, zwiększenie świadomości o ewangelicznych i przedstawienie Polakom całego nurtu ewangelicznego chrześcijaństwa.

Już dzisiaj ruszają zapisy do tego wyjątkowego programu ewangeliczni dla kościołów ewangelicznych w Polsce.

Wiemy, czego potrzebują ludzie poszukujący Boga.

W zeszłym roku zrobiliśmy dogłębne badanie 100 osób, które nawróciły się w ciągu ostatnich lat i dzisiaj są częścią kościołów ewangelicznych. Zapytaliśmy kobiety, mężczyzn, młodych, starszych, w dużych i małych miastach i w ten sposób dowiedzieliśmy się, co im się najbardziej podoba w naszych wspólnotach.

Na podstawie wyników tych badań oparliśmy cały program ewangeliczni. Nasze badanie możecie przeczytać w całości, zapisując się na newsletter.

W zeszłym roku zrobiliśmy dogłębne badanie 100 osób, które nawróciły się w ciągu ostatnich lat i dzisiaj są częścią kościołów ewangelicznych. Zapytaliśmy kobiety, mężczyzn, młodych, starszych, w dużych i małych miastach i w ten sposób dowiedzieliśmy się, co im się najbardziej podoba w naszych wspólnotach.

Na podstawie wyników tych badań oparliśmy cały program ewangeliczni. Nasze badanie możecie przeczytać w całości, zapisując się na newsletter.

4 lata.
7 kampanii .
Setki materiałów.

W ramach programu ewangeliczni dostarczymy materiały, które pomogą Wam dotrzeć do lokalnej społeczności.

Będziecie mogli skorzystać z zasobów, które ukazują wyróżniki ewangelicznych wspólnot i które przyciągną Waszych znajomych. Celujemy w osoby, które do tej pory jeszcze nie odwiedziły Waszego zboru z różnych powodów.

Kampania będzie opierać się na aktywnym zaangażowaniu wspólnot, zborów – partnerów. Im więcej partnerskich społeczności, tym większy efekt wykorzystujący siłę synergii i współpracy. Zróbmy to razem – razem jesteśmy silniejsi.

Jako wspólnota, na każdy miesiąc będziecie otrzymywać aż 12 spersonalizowanych materiałów informacyjno-promocyjnych. Materiały będą zawierać: krótkie filmy, animacje, grafiki, infografiki, zdjęcia, cytaty – wszystko w najwyższej jakości – przygotowane przez zespół profesjonalnych grafików, filmowców i specjalistów od mediów społecznościowych. Będą one miały Wasze logo, nazwę i szczegóły dotyczące Waszych nabożeństw.

Co otrzyma wspólnota, która zostanie partnerem kampanii informacyjnej?

  • przemyślane, spersonalizowane materiały (z logo i danymi kontaktowymi TWOJEJ wspólnoty) przedstawione tematycznie, ukazujące najlepsze cechy wspólnot ewangelicznych (w oparciu o badanie przeprowadzone w 2021 r.),

  • comiesięczny pakiet materiałów multimedialnych w cenie ok. 1% całkowitych kosztów ich wytworzenia,

  • kompleksowy plan publikowania materiałów oraz sugerowane teksty postów, zgodnie z harmonogramem poszczególnych kampanii,

  • profesjonalne szkolenia i konsultacje z zakresu prowadzenia kościelnych mediów społecznościowych,

  • wsparcie od innych wspólnot – Partnerów Programu, którzy będą na bieżąco wymieniać się informacjami z przebiegu poszczególnych kampanii,

  • możliwość udziału w pierwszym w Polsce tego rodzaju Programie informującym nasze społeczeństwo o ewangelicznym chrześcijaństwie, który z Bożą pomocą zmieni nasz kraj.

Testuj program za darmo

Zapraszamy do bezpłatnego testowania materiałów programu ewangeliczni. Dostarczymy Ci materiały (grafiki, filmy) z Twoim logo na okres 1 miesiąca całkowicie za darmo. W skład materiałów do testowania wchodzą:

  • 2 grafiki typu „Fakty i mity o ewangelicznych”
  • 2 grafiki typu „Cytaty znanych ludzi” będących członkami wspólnot ewangelicznych w Polsce i za granicą
  • 3 grafik typu „Uniwersalne cechy ewangelicznych”
  • 2 krótkie filmy na FB, IG – rolki i relacje (w okresie testowania wyjątkowo bez logo kościoła)

Zgłoś swój kościół, pisząc maila na ewangeliczni@ewangeliczna.pl, w tytule wpisz: „Chcemy testować”.

Odpowiemy Ci podając kod do bezpłatnej rejestracji i zasady współpracy.

Po okresie testowania decydujecie o tym, czy chcecie kontynuować odpłatnie dalszy udział w programie.

Opinie o programie

Świetna robota. Bardzo się cieszę widząc „jakość w Kościele”, a nie „jakoś to będzie w Kościele”!
KChB „Wspólnota Radość” w Warszawie
Świetnie przygotowane materiały, ciekawa tematyka, jesteśmy wdzięczni na propozycje kierunku, w którym to może iść.
KCh „Genesis Nova” w Pabianicach
Dobrze, że działamy razem!
KChB „Droga Zbawienia” w Białymstoku
Sama już obecność tego programu jest dla nas dużą zachętą do aktywnego bycia w mediach społecznościowych. Dzięki temu zebrał się u nas w zborze zespół znacznie większy niż grono dotychczas zaangażowane tą służbę.
KChB, Pierwszy Zbór w Gdańsku
Jesteście wspaniali i robicie świetną robotę! Dziękuję za bycie dostępnymi, pomoc i odpowiadanie na każde pytanie.
KBwCh „Dom Boży” w Warszawie
Robicie cudowną robotę ❤️
SCh w Sandomierzu
Bardzo dobre materiały, jakościowo fajne, a nasz Facebook w końcu ożył 😊. Robicie dobrą robotę!
Chrześcijańska Wspólnota Jordan w Rumii
Uważam, że tego typu treści są potrzebne, nawet niezbędne. To, co na pewno miało potencjał do zainteresowania, to cytaty znanych celebrytów i ich wypowiedzi o wierze. Bardzo się cieszę, że takie działania w ogóle są podejmowane, ponieważ wiele Kościołów (szczególnie tych małych) nie ma możliwości tworzenia własnych grafik czy materiałów filmowych. Tak więc – świetna robota, Kochani!
KCh w Działdowie

Przed przystąpieniem do Programu koniecznie zapoznaj się z regulaminem.