fbpx

Inauguracja Akademii Mentoringu Ewangelicznej Polski

19 września, 2020  odbyła się inauguracja I edycji Akademii Mentoringu Ewangelicznej Polski. W tym wydarzeniu brało udział kilkudziesięciu Mentorów i Mentee, którzy mieli okazję zarówno poznać się osobiście, jak też wspólnie wysłuchać inspirujących wykładów, które przedstawili: dr Wojciech Kowalewski, Jagoda Markiewicz, Leszek Wakuła, Magdalena Kamińska i dr Piotr Gąsiorowski. Po każdym z wykładów mieliśmy okazję przedyskutować omawiane treści w mniejszych grupach.

W ramach I edycji stworzyliśmy 44 pary mentoringowe, które już od października rozpoczęły podróż ku życiowej transformacji. Przed uczestnikami Akademii jest co najmniej 8 sesji mentoringowych, nakierowanych na realizację konkretnych, wypracowanych przez Mentee celów w sferze osobistej, duchowej lub zawodowej.

Mentorzy i Mentees reprezentują kilkanaście denominacji ewangelicznych. Najwięcej Mentorów wywodzi się z Kościoła Chrystusowego, a Mentees z Kościoła Chrześcijan Baptystów.

Cieszymy się, że razem z naszymi Partnerami Merytorycznymi tworzymy przestrzeń do rozwoju i wymiany życiowych doświadczeń. Już teraz myślimy o uruchomieniu kolejnej edycji – więcej informacji na wiosnę 2021!

Więcej o Akademii Mentoringu dowiesz się tutaj.

Filip Nerc
Koordynator Akademii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności oraz regulaminem strony Ewangeliczna Polska. Akceptuję również obowiązujące zasady komentowania. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez administratora serwisu, Fundację Pro Novis.