fbpx

Obszar rozwoju Kościoła w Polsce:

Ewangelizacja

YouTube player

Każdy chrześcijanin jest powołany do tego, by dzielić się Dobrą Nowiną o Jezusie! Moc Ewangelii zmienia ludzkie serca i ożywia nasze wspólnoty. Okazuje się jednak, że dla wielu z nas dzielenie się wiarą stanowi spore wyzwanie. By wyjść temu naprzeciw, powstał darmowy e-book „Przegląd 100 narzędzi ewangelizacyjnych” (aby go otrzymać zapisz się na newsletter), który był pierwszym owocem współpracy ewangelicznych chrześcijan w ramach tego obszaru. W rozwój kolejnych projektów zaangażowali się chrześcijanie z całej Polski, którzy spotykali się regularnie online, by wypracować kolejne narzędzia, które wzmocnią wierzących i całe kościoły w obszarze ewangelizacji.

Zespół rozwoju ewangelizacji

Zespół tworzą wolontariusze z różnych środowisk ewangelicznych, których łączy wspólne pragnienie jeszcze skuteczniejszego docierania z Dobrą Nowiną do naszych rodaków, a także wyposażania wierzących w proste i atrakcyjne narzędzia do ewangelizacji.

Projekty

Przed i Poakcja ewangelizacyjna prowadzona w okolicach Świąt Wielkanocnych i świąt Bożego Narodzenia w mediach społecznościowych. Opowiedz o zmianie, jakiej Bóg dokonał w Twoim życiu. Opowiedz o tym, co znaczy dla Ciebie przyjście, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

Tysiące Powodów – każdy z nas ma wiele powodów do bycia wdzięcznym Bogu. Chcemy pomóc Ci w dzieleniu się tą wdzięcznością. Planujemy zebrać tysiące historii Bożego działania w życiu ludzi ewangelicznie wierzących.

Jeżeli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy, napisz: krystian@ewangeliczna.pl.

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być na bieżąco z działaniami Ewangelicznej Polski, zapisz się na newsletter:

Wesprzyj

Wspieraj rozwój ewangelizacji w Polsce i bądź częścią tego projektu przekazując jednorazową lub comiesięczną darowiznę: