fbpx

Obszar rozwoju Kościoła w Polsce:

Media

YouTube player

Czy przeciętny Polak wie o istnieniu kościołów ewangelicznych w naszym kraju?

Jeśli tak, jakie są jego pierwsze skojarzenia?

Jeśli wierzyć statystykom, stanowimy zaledwie 0,2% polskiego społeczeństwa, a większość Polaków nie wie nawet, że istniejemy. Jednocześnie ewangeliczni chrześcijanie to jedna z najprężniej działających grup społecznych w naszym kraju. Organizujemy duże festiwale, prowadzimy przedszkola, szkoły i uczelnie, wspieramy akcje dobroczynne i podejmujemy wiele innych działań, by w praktyce okazać miłość Boga do ludzi. Dajmy się poznać innym!

Zespół roboczy ds. promocji ewangelicznego chrześcijaństwa w Polsce

Obszar „Media” Ewangelicznej Polski (EP Media) to zespół wolontariuszy, którzy łączą swoje doświadczenie w komunikacji, mediach, marketingu i Public Relations z pasją do tego, by opowiadać Polakom o ewangelicznym chrześcijaństwie oraz promować jedność wśród ludzi ewangelicznie wierzących, bez względu na przynależność denominacyjną.

Projekty

Program EWANGELICZNI

Jedyny i pierwszy program w Polsce, w którym chcemy wspólnie przedstawić ewangelicznych chrześcijan polskiemu społeczeństwu za pomocą mediów społecznościowych. Koniecznie dołącz do kampanii informacyjnej na temat ewangelicznego chrześcijaństwa. Jej celem jest pokazanie konkretnego zboru wśród lokalnej społeczności, zwiększenie świadomości o ewangelicznych i przedstawienie Polakom całego nurtu ewangelicznego chrześcijaństwa.

Kim są Ewangeliczni Chrześcijanie? – 20 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania”

Przewodnik „Kim są Ewangeliczni Chrześcijanie? – 20 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania”. To materiał, który w bardzo przystępny sposób opowiada o ewangelicznym chrześcijaństwie w Polsce. Został on przygotowany z potrzeby opowiadania naszym znajomym o tym, w co wierzymy.

Kampania informacyjna na temat ewangelicznego chrześcijaństwa

Kolejnym projektem jest kampania informacyjna na temat ewangelicznego chrześcijaństwa – jeżeli jesteś zainteresowany włączeniem się z kościołem, służbą lub chcesz pomóc służąc doświadczeniem w pracy w social media, napisz: olga@ewangeliczna.pl.

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być na bieżąco z działaniami Ewangelicznej Polski, zapisz się na newsletter:

Wesprzyj

Wspieraj rozwój ewangelizacji w Polsce i bądź częścią tego projektu przekazując jednorazową lub comiesięczną darowiznę: