fbpx

Otwarcie Sezonu 2020/21 Ewangelicznej Polski już za nami!

Ponad 120 osób z różnych wspólnot ewangelicznych zjechało się na Otwarcie Sezonu 2020/21 Ewangelicznej Polski. Miało ono miejsce 19.09.2020 w Warszawie, na terenie Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej.

Było to radosne święto współpracy, budowania relacji, rozwoju i wzajemnego wsparcia środowiska ewangelicznego.

Cieszymy się z historycznej inauguracji pierwszej edycji Akademii Mentoringu Ewangelicznej Polski (AMEP). Już od 1 października 44 par mentoringowych rozpoczyna swoją podróż ku rozwojowi. Kolejna rekrutacja na wiosnę 2021. Podczas tej pracowitej soboty zostały też opracowane wstępne założenia do kolejnego projektu – Akademii Przywództwa. Więcej o AMEP tutaj.

Warsztaty obszaru ewangelizacji dopracowało projekt „Przed i po”, który rusza już w listopadzie, i opracowało podwaliny kolejnego projektu o roboczej nazwie „Tysiące powodów”. O założeniach pierwszego projektu ewangelizacyjnego przeczytasz tutaj.

Podczas tego wydarzenia miała miejsce premiera opracowania „Kim są ewangelicznie wierzący? 20 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania”. Zostało ono przygotowane z praktycznej potrzeby opowiadania naszym znajomym o tym, w co wierzymy. Więcej o tym projekcie  przeczytasz tutaj.

Oddajemy chwałę Panu Bogu za to, czego dokonał do tej pory i z nadzieją patrzymy w przyszłość. A modlitwa Pana Jezusa zawarta w Ew. Jana 17:23 „…niech się staną doskonali w jedności, aby świat przez to poznał, że Ty Mnie posłałeś i ukochałeś ich tak, jak ukochałeś Mnie” mocno rezonuje w naszych sercach.

Kolejne spotkanie w grudniu 2020.

Pozdrawiamy w Chrystusie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontynuując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności oraz regulaminem strony Ewangeliczna Polska. Akceptuję również obowiązujące zasady komentowania. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez administratora serwisu, Fundację Pro Novis.