fbpx

Jakiej zmiany dokonał w Tobie Bóg?

Akcja „PRZED i PO” to akcja ewangelizacyjna przeprowadzana w mediach społecznościowych, opowiadająca o zmianie, której dokonał Pan Bóg w naszym życiu. A wszystko to przez udostępnienie na mediach społecznościowych prostej grafiki, która pokazuje naszą sytuację przed nawróceniem i zmianę, jaka dokonała się po nawróceniu. Ta grafika z pewnością zaciekawi twoich znajomych i będzie początkiem rozmowy o Bogu.  

Twoje zadanie jest bardzo proste i wymaga poświęcenia jedynie 5 minut.

Co trzeba zrobić?

  1. Wejdź na przedipo.org, tam znajduje się generator grafik.
  2. Załaduj do generatora zdjęcie ze swojego komputera lub telefonu. Wybierz motyw graficzny i werset z Biblii.
  3. Przygotowaną grafikę udostępniasz na swoim profilu na Facebooku lub/i Instagramie. Możesz też opisać krótko, co dla Ciebie znaczy śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

Oto przykłady:

Celem akcji jest zaciekawienie Twoich znajomych.  Oby to był początek rozmowy o zmianie, jakiej dokonał w Tobie Bóg.  

Grupa na Facebooku

Zapraszamy, abyś dołączył do grupy na Facebooku. Tam znajdziesz informację o szkoleniach z ewangelizacji, zachętę i wsparcie. To również miejsce, gdzie możesz podzielić się swoimi pytaniami, wątpliwościami ale też dobrymi pomysłami oraz wrażeniami z tej akcji.

Zaproś przyjaciół i módl się!

Do udział w akcji zaproś swoich znajomych z kościoła, wspólnoty lub grupy domowej. Módl się o to, aby nasze wspólne działania przyniosły Boże owoce.

Daj „lajka” i pozytywny komentarz

Obserwuj profil FB Ewangelicznej Polski i komentuj posty dotyczące zarówno modlitwy, jak i całej akcji. W ten sposób więcej osób dowie się o tej inicjatywie i weźmie w niej udział.

Wesprzyj

Przygotowanie generatora grafik i reklamy promującej „PRZED i PO” wymaga nakładów finansowych, dlatego prosimy o wsparcie tego projektu.

Wybierz cel wsparcia:

Wybierz kwotę (zł):

501002505001000

Chcę podarować inną kwotę:

Wybierz sposób płatności:

PAYU PAYPAL

Wpłaty prosimy kierować na konto numer:

32 1160 2202 0000 0000 3915 5151
Fundacja Pro Novis
ul. Śnieżna 9a
62-002 Suchy Las

tytuł
: darowizna na działalność statutową