fbpx

Jakiej zmiany dokonał w Tobie Bóg?

„PRZED i PO” to akcja prowadzona w okolicach Świąt Wielkanocnych i świąt Bożego Narodzenia w mediach społecznościowych. Poprzez utworzenie grafiki i udostępnienie jej w mediach społecznościowych, możesz opowiedzieć o zmianie, jakiej dokonał Pan Bóg w Twoim życiu. Możesz również opowiedzieć o tym, co znaczy dla Ciebie przyjście, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Ta grafika z pewnością zaciekawi twoich znajomych i będzie początkiem rozmowy o Bogu.

Twoje zadanie jest bardzo proste i wymaga poświęcenia jedynie 5 minut.

Co trzeba zrobić?

  1. Wejdź na przedipo.org, tam znajduje się generator grafik.
  2. Załaduj do generatora zdjęcie ze swojego komputera lub telefonu. Wybierz motyw graficzny i werset z Biblii.
  3. Przygotowaną grafikę udostępniasz na swoim profilu na Facebooku lub/i Instagramie. Możesz też opisać krótko swoją historię nawrócenia lub to, czym jest dla Ciebie przyjście, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

Oto przykłady:

Celem akcji jest zaciekawienie Twoich znajomych.  Oby to był początek rozmowy o zmianie, jakiej dokonał w Tobie Bóg.  

Grupa na Facebooku

Zapraszamy, abyś dołączył do grupy na Facebooku. Tam znajdziesz informację o szkoleniach z ewangelizacji, zachętę i wsparcie. To również miejsce, gdzie możesz podzielić się swoimi pytaniami, wątpliwościami ale też dobrymi pomysłami oraz wrażeniami z tej akcji.

Zaproś przyjaciół i módl się!

Do udział w akcji zaproś swoich znajomych z kościoła, wspólnoty lub grupy domowej. Módl się o to, aby nasze wspólne działania przyniosły Boże owoce.

Daj „lajka” i pozytywny komentarz

Obserwuj profil FB Ewangelicznej Polski i komentuj posty dotyczące zarówno modlitwy, jak i całej akcji. W ten sposób więcej osób dowie się o tej inicjatywie i weźmie w niej udział.

Wesprzyj

Przygotowanie generatora grafik i reklamy promującej „PRZED i PO” wymaga nakładów finansowych, dlatego prosimy o wsparcie tego projektu.