fbpx

Psycho Forum Ewangelicznej Polski to spotkanie obecnych lub przyszłych ewangelicznie wierzących psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów, coachów, mentorów, duchowych doradców i duszpasterzy.

Zapraszamy na kolejne Psycho Forum 2 marca 2024.
Więcej informacji wkrótce!

Zobacz reportaż z pierwszej edycji: 

A tu przeczytaj tylko kilka opinii po pierwszym spotkaniu:

Głęboka radość, że zagadnienia zdrowia psychicznego wychodzą na światło dzienne w kościele!

Baaaardzo dobre.

Same pozytywy!

Bardzo potrzebna i ważna inicjatywa.

To co robicie jest niezwykle potrzebne. Oby tak dalej!

Świetne wykłady!

Bardzo pozytywne, dużo wiedzy przekazanej w zrozumiały i klarowny sposób. Temat rzeka ale zalążek od dziś jest.

Miejsce i termin

Forum odbędzie się 4.11.2023 r. (sobota) na terenie Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej w Warszawie, ul. Wyborna 20.

Cele Forum

Cele Forum to przede wszystkim: 

 • Integracja ewangelicznych środowisk terapeutycznych / psychologicznych / psychiatrycznych / duszpasterskich / poradniczych 
 • Wymiana pomysłów na temat przygotowania kościołów ewangelicznych do udzielania pierwszej, przed-profesjonalnej pomocy psychologicznej 

Plan Forum

10:30 – Rozpoczęcie

11:00 – Sesja I

 • Aneta Montano – Całościowe spojrzenie na człowieka w ujęciu chrześcijańskim  
 • Katarzyna i Przemysław Kopyto – Choroby psychiczne Kościoła

12:00 – Przerwa

12:15 – Sesja II

 • Bogna Kuczyńska – Kościół wobec choroby i cierpienia
 • Arkadiusz Kuczyński – Chrześcijaństwo a psychologia

13:45 – Obiad (networking)

14:30 – Sesja III

 • Warsztat – praca nad konkretnymi pytaniami

15:30 – Sesja IV

 • Podsumowanie – plan działań na przyszłość

Rejestracja i opłaty

 • do 29.10 – koszt udziału w forum wynosi 50 zł i obejmuje obiad oraz przerwy kawowe.
 • do 2.11 – koszt udziału w forum wynosi 50 zł i obejmuje przerwy kawowe lecz NIE obejmuje obiadu.

Dla kogo?

 • Chrześcijańscy terapeuci, psychologowie, coachowie i mentorzy
 • Lekarze psychiatrzy 
 • Studenci psychologii /studiów terapii, itp. 
 • Pastorzy, duszpasterze, liderzy młodzieżowi 

Poznaj mówców

Lekarz, specjalista psychiatra, ekspert w dziedzinie badań klinicznych, przedsiębiorca, pastor kościoła NOWE ŻYCIE w Lublinie; od wielu lat zaangażowany w promowanie zdrowych relacji w rodzinie i we wspólnocie; razem z żoną Katarzyną prowadzą poradnię zdrowia psychicznego w Lublinie, mają 3 córki, nie planują przechodzenia na emeryturę…

Psycholog kliniczny, psychoonkolog, psychoterapeuta; pełna pasji zawodowej, poszukująca w ludziach tego, co w nich najlepsze; żona jednego męża, mama 3 córek, pańcia 2 goldenek i kilku kotów; razem z mężem prowadzą w Lublinie poradnię zdrowia psychicznego Psycho-Medical oraz kościół NOWE ŻYCIE – wspólnotę w ramach Kościoła Bożego w Chrystusie.

Pedagog, psychoterapeutka w Chrześcijańskiej Poradni, pastor pomocniczy w KZ Sienna. Wykłada w Wyższej Szkole Teologiczno-Społecznej w Warszawie. Żona i mama dwójki dorosłych dzieci.

Pastor, teolog. Absolwent studiów teologicznych (WST i ChAT w Warszawie, Center for Ministry Training w USA oraz Podyplomowych Studiów Biblijnych WSTS), duchowny, były wieloletni członek Naczelnej Rady Kościoła Zielonoświątkowego w RP. Od 1994 drugi pastor Zboru Stołecznego Kościoła Zielonoświątkowego, a od 2001 – pierwszy pastor, realizujący wizję i kierunek działania „Siennej”, jednej z większych ewangelicznych społeczności w kraju. Duszpasterz, wykładowca WSTS, mówca konferencyjny.

Psycholog i terapeuta pracujący w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), trenerka FACET 5 i Extended DISC, coach rozwoju przywództwa, trener biznesu i mentorka w obszarze Servant Leadership (w Big Call Center Servant Leadership Poland). Pełni funkcję Prezesa Fundacji Novus oraz dyrektora studiów licencjackich w języku angielskim Ministry and Theology Studies (MATS) w Wyższej Szkole Teologiczno-Społecznej w Warszawie, gdzie jest również wykładowcą przedmiotów z obszaru psychologii i zarzadzania.

Specjalnością Anety jest wspieranie pacjentów onkologicznych. Bazując na doświadczeniu klinicznym zdobytym w renomowanych szpitalach onkologicznych w Polsce oraz wieloletniej pracy z osobami zmagającymi się z kryzysem, stworzyła unikalny i skuteczny program onco-immuno coachingu, który wspiera proces zdrowienia pacjentów onkologicznych. Obecnie wraz z Narodowym Instytutem Onkologii w Warszawie prowadzi badania kliniczne tej metody.

Zapisz się

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Sprzedaż biletów została zakończona.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez administratora serwisu, Fundację Pro Novis, w celu dostarczania Ci informacji, materiałów i podejmowania kontaktu w ramach zadeklarowanej przez ciebie współpracy w rozwoju ewangelicznego chrześcijaństwa w Polsce. Klauzula informacyjna RODO. Regulamin wydarzeń.