fbpx

Darmowy e-book – „Ty, czas, Bóg”

„Na pewnym etapie mojego życia i pastorskiej służby zgubiłem się. Nie umiałem poukładać swojego życia, codziennego dnia i relacji z Bogiem. Robiłem tak wiele rzeczy dla Niego, ale nie miałem z Nim relacji. Powoli, ale bardzo sukcesywnie, moje chrześcijaństwo stawało się tylko religijnym rytuałem. Wszystko zmieniło się pewnego dnia, gdy zobaczyłem, jak mój syn – dziesięcioletni wówczas chłopak…”

Ten krótki fragment e-booka opisuje pewien moment zwrotny w życiu pastora Mariusza Antoszczuka. Sytuacja ta zapoczątkowała zmianę i proces, dzięki któremu dziś możesz skorzystać z praktycznych wskazówek, które pomogą Ci jeszcze lepiej wykorzystać czas, który przeznaczasz na codzienne czytanie Słowa Bożego. A jeśli regularne spędzanie czasu z Bogiem jest dla Ciebie wyzwaniem, to tym bardziej sięgnij po tego e-booka.

Dowiesz się z niego:

  • Dlaczego warto czytać Biblię, modlić się i słuchać Boga.
  • Otrzymasz 8 praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci studiowanie Biblii.
  • Przeczytasz o 6 dobrych nawykach, które pomogą Ci w regularnym spędzaniu czasu z Bogiem.

Aby otrzymać ten e-book, a także kolejne cenne materiały w przyszłości, zapisz się na newsletter Ewangelicznej Polski:

Kontynuując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Projektu Ewangeliczna Polska w celu otrzymywania newslettera “Ewangeliczna Polska”. Klauzula informacyjna RODO.